Para Çekme

Bir hesap oluşturduktan ve Youwin’in tüm kazanç olanaklarından yararlandıktan sonra, elbette ki bakiyenizdeki değerler artacak. Büyük miktarlar kazanabilme imkanınız olacak ve sonrasında da bu miktarları çekmek isteyeceksiniz haliyle.

Youwin de, kullanıcılarının en güvenilir ve bildikleri yollardan paralarını çekebilmeleri için oldukça uygun seçenekler belirlemiştir.

PARA YATIRMA YÖNTEMLERİ

Öncellikle sizlerle beraber Youwin para yatırma yöntemlerini paylaşacağım beyler. Sonrasında da gerekli açıklamalar ve bilgilendirmeler ile beraber, konuyu sonlandıracağım.

Firma içerisinde para çekmek için kullanabileceğimiz seçenekler şunlardır;

Banka Havalesi ve Ecopayz.

Şimdi de açıklamalara geçelim arkadaşlar. Talep edebileceğiniz bir yöntemi seçtiğinizde, ne gibi bir işlem süreci izleyeceğiniz hususunda sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Banka Havalesi ile Para Çekme
Youwin Para ÇekmeHavale yöntemi, belki de kullanıcıların hem yatırımlarında, hem de çekim işlemlerinde kullanmak isteyecekleri en güvenilir yollardan bir tanesidir yanılıyor muyum? Şirket bakiyenizdeki paranızın direk olarak banka hesabınıza aktarılmasını talep edebilir ve kolaylıkla çekebilirsiniz.

Banka havalesi ile çekim talep ettiğinizde, 11 adet farklı banka aracılığı ile paranız gönderilebiliyor. Merak etmeyin tüm kullanıcıların genel olarak çalışabilecekleri muhtemel bankaların tümü bu liste içerisinde yer alıyor.

Çekimlerinizi bu yöntem ile, 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. En geç bir saat içerisinde talepleriniz onaylanarak paranız hesabınıza gönderilmiş olacaktır arkadaşlar.

Dilerseniz bir de limitlerine bakalım. Çekim yapacağınız zaman, havale yöntemi için minimum para çekme limiti, en az 200 TL olarak dikkat çekiyor. 200 TL’nin altında çekim yapabilmeniz mümkün değil ne yazık ki. Maksimum çekim limitiniz ise, banka havalesi için 100.000 TL’dir.

Ecopayz ile Para Çekme
Havale işlemini talep eden kullanıcılar kadar, Ecopayz aracılığı ile çekim yapmak isteyen müşterilerin de sayısı oldukça fazla. Tabi bu durumda da Youwin, Ecopayz ile yapacağınız çekimleri de öngörerek, para çekme yöntemleri arasına bu metodu da eklemiştir.

Ecopayz’i hem yatırımlarınızda hem de çekimlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak öyle görünüyor ki, anladığım kadarı ile Youwin’de Ecopayz ile çekim yapmak istiyorsanız, en az bir kere bu yöntem ile para yatırmış olmanız gerekiyor.

Hatta isterseniz Ecopayz’i kısaca da olsa sizlere tanımlamak istiyorum arkadaşlar. Tıpkı bir banka hesabı gibi, Ecopayz de internet üzerinde bir elektronik hesap oluşturmanıza olanak sağlar.

Ecopayz ile ödeme yapmak için, önce buraya para yatırmalı ve sonrasında buradaki miktarınızı da Youwin hesabınıza aktarmalısınız. Çekim işlemleri de oldukça basit. Hesap numaranızı ve adınızı verdiğinizde, çekmek istediğiniz miktar buraya aktarılır ve sonrasında da Ecopayz hesabınızdan bu tutarın sizlere gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İnternet üzerinde ödeme gerçekleştiren pek çok kullanıcının, genel olarak tercih ettiği güvenilir yöntemler arasındadır.

Limitleriniz ise şu şekilde; Minimum 100 TL , maksimum da 10.000 TL çekim yapabilirsiniz. Sizden herhangi bir işlem ücreti veya komisyon talep edilmez ve yine havale işleminde olduğu gibi, çekimleriniz en geç bir saat içerisinde sonuçlanır.

Çekim yöntemleri ile ilgili olarak aktarabileceklerim bu kadar. Şimdi de Youwin’den ilk kez para çekecek olan kullanıcılara bazı bilgiler aktarayım.

Hesabınızdan çekeceğiniz ilk işlemde, firma sizlerden bazı belgeler talep edebilir.

İlk olarak istenen kimlik belgesidir. Göndermek istediğinizde ise koşullar belli. Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet gibi geçerli olabilecek fotoğraflı bir belge.

İkincisi ise, son 90 gün için geçerli olabilecek su, elektrik faturası, banka ya da kredi kartı ekstresi gibi, ikamet adresinizi belli edecek bazı evraklar. Ancak cep telefonu faturaları buna dahil değildir.

Bu evrakların gönderimi de tamamlandıktan sonra, artık güvenle paranızı çekebilirsiniz arkadaşlar.