Para Yatırma

Eğer sizler de Youwin ayrıcalıklarından yararlanmak ve bu popüler bahis firması dahilinde kazançlarınızı bakiye hanenize yazdırmak istiyorsanız, tabi ki de öncesinde bakiyenizde bir miktar paranız olması gerekiyor. Peki bunun için ne mi yapacaksınız? Elbette üye olduktan ve hesabınızı oluşturduktan sonra, para yatırma işlemi yapacaksınız.

Ödemeleriniz doğrultusunda da firma, sizler için pek çok yöntemi bir araya getiriyor. İstekleriniz doğrultusunda bir tanesini seçerek kolayca hesabınıza para yatırabilir ve kazanç olanaklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tabi işlem süreçlerini anlatmaya başlamadan önce sizlerle Youwin para yatırma seçeneklerini paylaşacağım arkadaşlar.

Talep ederseniz hepsini tek tek kısa notlar halinde açıklamak isterim. Hem bu şekilde yatırım limitlerini veya işlem süreçlerini de bir bakıma sizlere göstermiş olurum. Hemen aşağıda görebilirsiniz.

GÜVENİLİR YATIRIM SEÇENEKLERİ

Youwin Para YatırmaCepbank ile para yatırma: 7 farklı banka üzerinden, Youwin hesabınıza kolaylıkla para yatırabiliyorsunuz. Ayrıca yatırımlarınızı Cepbank ile yapmışsanız, tüm para çekme yöntemleri ile çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani bu konuda bir sınırlama olmayacak.

Cepbank ile yatırım yapacaksanız, hesabınıza en az 50 TL, en fazla da 1.000 TL ödeme gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sizden herhangi bir işlem ücreti alınmayacağı gibi, maksimum 30 dakika içerisinde de ödemeniz tamamlanmış olacak.

E-Pro ile para yatırma: Aslında bakıldığı zaman E-Pro, Visa Kredi Kartı ya da Banka Kartınızı kullanarak yapabileceğiniz ödemeleri kapsamaktadır.

Bu seçenek ile yapacağınız yatırımların tümü 3D Güvenlik Önlemleri” kapsamında koruma altında olacak ve hiçbir bilginiz dışarıya verilmeyecektir. Tamamen güvenli bir şekilde, kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak ödemelerinizi yapabileceksiniz.

E-Pro ile para yatırma işlemleri ise, en düşük 50 TL, en yüksek de 2.500 TL üzerinden kabul ediliyor. İşlem ücreti yine yok ve paranız anında hesabınıza geçer.

Ecopayz ile para yatırma: Ecopayz, belki de para yatırma işlemleri arasında en masrafsız ve en kolay olanlarından bir tanesidir. Klasik bir elektronik cüzdan hizmeti veren Ecopayz’i, Youwin hesabınıza para yatırmak için kullanabilirsiniz.

Yatırımlarınızdaki limitler ise minimum 20 TL, maksimum 27.000 TL olmalıdır. Ecopayz üzerinde herhangi bir komisyon, masraf ya da işlem ücreti bulunmuyor. İşlem süresi de yok. Anında hesabında!

Paykasa ile para yatırma: Bir ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa ile de hesabınıza kolayca para yatırabiliyorsunuz.

Kart içerisinde yer alan para birimi Euro(€) olduğundan ve kart değerleri de belli olduğundan en düşük limitiniz en küçük Paykasa birimi kadardır.

Paykasa kullanarak hesabınıza en az 10€ yatırabilirsiniz. Ayrıca bu metot için maksimum yatırım limiti görmediğimi de söyleyebilirim.

Astropay ile para yatırma: Asrtropay seçeneği de bir ön ödemeli kart sistemi olup, para birimi de Dolar($) olarak işlev görmektedir.

Astropay ile para yatıracağınız zaman, minimum yatırım limitiniz yine en düşük olan kart birimi kadardır. Yani 10$. Ancak yine üst limit görmediğimi söylemeliyim.

Cashixir ile para yatırma: Cashixir, site içerisinde belki de en çok dikkat çeken ödeme seçeneklerinden bir tanesidir. Çünkü yatırım limitlerine baktığım zaman, oldukça iyi değerler görüyorum.

Cashixir, bir sanal kart olarak çalışmaktadır. İnternet üzerindeki satış platformlarından kolayca temin edebilirsiniz. Şimdi de gelelim limitlerine;

Bu ödeme seçeneğini kullanacaksanız, hesabınıza yatıracağınız minimum tutar 1 Euro olarak belirtilmiştir. Maksimum da 10.000 Euro yatırım yapabilirsiniz.

Bitcoin ile para yatırma: Bitcoin kullanan müşteriler, kolayca ödeme gerçekleştirebiliyorlar. Para yatırma sayfasında, ilgili ödeme seçeneği dahilinde yer alan adrese para yatırma işlemi gerçekleştirdikten sonra, canlı destek birimi ile irtibata geçeceksiniz.

Ödemeniz kontrol edildikten sonra da, direk olarak hesabınıza işlenecek ve bakiyenizi kullanmaya başlayacaksınız. Bitcoin ödemelerinde herhangi bir işlem ücreti yok ve yatırımlarınız 10 dakika içerisinde hesabınıza işlenir.

Yatırım limitleri ise minimum 20 TL, maksimum da 50.000 TL olarak belirlenmiştir.